rindadest 06.06.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere! Lugesin siit Teie vastusest ühe neiu küsimusele, et Eestis ei ole käsimüügis rindu suurendavaid ravimeid. Ühel Venemaa telekanalil reklaamiti tablette, mis pidavat suurendama rindu kahe numbri võrra. Et välismaal olevat need juba ammu kasutusel ja nüüd on nad ka Venemaal müügil.
Kas Teil on informatsiooni, millega on tegu, kas need tabletid on tõesti tõhusad ja samas ohutud ja kas on lootust, et need ka Eestis müügile tulevad? Olen õnnetu oma pärast lapse imetamist palju väiksemaks muutunud rindade pärast, aga silikoonproteeside jaoks ei jätku raha. Tänan ette

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ärge uskuge igasugust jama. Sama kehtib ka peenise suurendamise kohta.

Kalle Kurvits