HCG tõus 03.10.23 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

11.09 oli FET. Eelnevalt on esinenud raseduse peetumisi ja katkemisi. Kas oskate kommenteerida, kas jägnevad HCG tõusud on normipärased

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 37-aastane

Kui 11.09 oli FET, siis igasugune HCG tõus on positiivne. Kirjeldatud tõusud on märgatavad.
Kuid, nagu teate, vaid aeg annab arutust. Täiskantud rasedus on 37+1, see on eesmärk.
Täitke kõiki viljakusarsti korraldusi, nõustuge /loote väärarendite/ uuringutega ja pöörduge alati arstile/ämmaemandale määratud ajal.
Parimate soovidega

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7