Palavik raseduse alguses. 08.05.23 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!
Tõusis täna palavik. Ennem seda oli maos valu. Ajasin selle hapukapsasupp süüks. Algul oli 37.7 nüüd viimased tunnid püsivalt 38.1
Kas see palavik võib lootele ohtlik olla ?
Kuidas end ravida ?
Rasedust 9+3

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 29-aastane

Tuleb täpsustada, millega on tegemist? Kas vedelikupuudus, kas viirusinfektsioon, kas bakteriaalne infektsioon vms? Kas hammaskond on saneeritud? Võite pöörduda koheselt oma perearstile uuringuteks ja raviks.
Seni tarvitage rohkelt vedelikku, jälgige kaebusi, vältige rahvarohkeid kohti.
Rasedatel ravitakse kõik tõestatud nakkushaigused, et rasedus ei katkeks.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7