HCG hCG 1705.51 IU/l <5 05.02.23 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere.
Tegin rasedustesti kuid ei saanud vastuse aru
hCG
1705.51 IU/l 25 IU/L
Progesteroon
29.10 nmol/l
Tulemuse tõlgendus: Follikulaarfaas <2,0 nmol/l; Luteaalfaas 4 - 51 nmol/L

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 33-aastane

Tähtsaim daatum raseduse diagnostikas on viimase menstruatsiooni 1. päev, mis tuleb üles märkida ja kõikidele arstidele, kuhu pöördute, nimetada.
Enamikes laborites HCG näit üle 5 viitab raseduse võimalikkusele. Günekoloogilise ultraheliuuringuga tuleb tõestada, kus rasedus asub: kas normaalselt emaka sees või emakaväliselt, on olemas ka rida muid patoloogiaid. Enamik rasedusi kulgeb normaalselt ja seetõttu ei ole kiiret, kui soovite sünnitada. Rasedusega peaks arvel olema vähemalt 11+6. Kasulik on tarvitada rasedate vitamiine ja foolhapet lisaks ratsionaalsele toitumisele. Alati võite tulla vastuvõtule. Soovitan ka ultraheli.ee kolleegi.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7