Peale raseduse katkestamist ikka iiveldus. 21.12.22 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!16.12 toimus medikamentoosne abort.Enesetunne ikka kehvemapoolne.Kas see on normaalne et tänaseks on sellest 6päeva möödas aga kergelt ikka iiveldab ja maitsed ei ole õiged?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, Ka Kui teil ikka toimus abort ja väljus rasedus, siis peaks kõik korras olema.Samas kui probleem püsib ikka 2 nädalat peale katkestamist, siis minge günekoloogile. DRKadastik