Menstruatsiooni ajal rasestumine 04.05.22 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Mul kestab menstruatsioon kokku 7 päeva, kaks viimast päeva ainult kerge määrimine. Olin vahekorras menstruatsiooni 6 ja 7 päeval. Tsükkel kestab umbes 28 päeva. Kas mul onnmingi tõenäosus rasedaks jääda menstruatsiooni viimastel päevadel või on see pigem olematu võimalus?
Rasestumisvastaseid vahendeid ja mingeid meetodeid ei kasuta. Rasedust ära ei hoia.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, suure tõenäosusega te ei saanud rasestuda, kui teie tsükli pikkus 28 päeva , siis rasestumise võimalus pigem peale 10-ndat tsüklipäeva.
DRkadastik