Hcg näit 23.01.22 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Olen esmakordselt rase 27.aastane. Käisin emos kontrollis, kuna oli vähest määrimist. Kõik oli günekoloogilisel läbivaatusel korras, aga öeldi et on tupeseen(ilmselt sellest ka näärimine).
Võeti ka vereproov ning hcg näit oli >15000, kas see on okei näit? Rasedust tuvastati 8+6 nädalat.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija

Vastan teist korda ja rõhutan, et rõõmustame, sest on kasvav ja arenev rasedus kui HCG näit suureneb.
Rasedatel esineb sageli tupe seeninfektsiooni, seetõttu vajalikud tooted käsimüügist:
1) intiimpesugeel Natural Beauty
https://ddifference.com/tooted/domina-elegans-intimate-gel/?v=a57b8491d1d8
... Ühtlasi sisaldub geelis ka piimhape, mis tagab naha normaalse happelise keskkonna ja mikrofloora ning kaitseb nahka seeninfektsioonide eest.
2) kreem Imazol Plus
3) tupekuulike Canesten
Retseptiga tupekuulikesed rasedatele Gyno-Pevaryl 50

Ärge muretsege, rõõmustage

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24/7