Pärast aborti 08.05.02 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on selline mure. Minu esimene rasedus kestis täpselt 3 kuud.

29.mail tuli teha abort, kuna lootemunas ei olnud loodet näha.

Raseduse ajal olid kõik analüüsid korras ja peale puhastamist

kaebusi pole. 5 päeva võtsin arsti poolt määratud tablette. 29. mail

hakkasin võtma Femodeni. Millal võin uuele rasedusele mõelda?

Tervitades, K.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere K.

On erinevaid soovitusi, millal võiks uuesti rasestuda. Üks levinuim soovitus on , et rasedusest võiks hoiduda 6 kuud. On ka arvatud, et peale katkemist / katkestamist võiks olla vähemalt üks- kaks tavapärast menstruatsiooni.

Tervitades Aire Sekavin