Kas võin sünnitada ise 21.03.02 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Minu esimene laps sündis erakorralise keisriga ja kuig arm kõhul on horisontaalne, lõigati emakat tagurpidi T-kujuliselt.Kas on tõenäoline, et teise lapse sünnitan ise. Esimesest keisrist saab selleks ajaks kolm aastat.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.

Kui Teie rasedus kulgeb kenasti , Teie lapse suurus on Teie vaagnale sobiv ja Teie sünnitus kulgeb normipäraselt, võite kindlasti proovida ise sünnitada.

Tervitades Aire Sekavin