rasedustest 03.01.02 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Kas rasedustesti päeva keskel tohib teha? Lugesin Teie erinevaid vastuseid ja rõhutatud on hommikune testitegemine. Ise tegin keset päeva ja test oli positiivne. Kas peaksin nüüd veelkord tegema ja sel korral hommikul?

Tänan!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere!

Kui test on positiivne, on tegemist rasedusega (või rasedusjärgse seisundiga). Hommikuses uriinis on kooriongonadotropiini tase kõrgem, mida tegelikult määratakse.

Pöörduge naistearstile ja öelge oma soov.

Naistearst G.Litter