Raseduse katkestamine 30.11.07 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Eile õhtul juhtus, meil partneriga selline asi, et kondoom läks katki ja speramt natuke tuppe.
Olen kuulnud ,et selle vastu aitab mingi tablet.
Oskate aidata, et kuidas seda rasestumist ära hoida.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Pöörduge koheselt apteeki ja paluge SOS pilli kahtlusega soovimatule rasedusele. Mida kiiremini tarvitate, seda efektiivsem on toime.
Hetkel on saadaval 2 erinevat preparaati. Apteeker nõustab Teid.
Unustasite kirjutada oma vanuse.
Broneerige plaaniline aeg naistearstile uuringuteks ja nõustamiseks rasedusest hoidumise kohta.
G.Litter
www.naistearst.ee, Piritalt