Raseduse katkestamine 08.09.07 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Juuni alguses tehti mulle medikamentoosne abort. Nüüd olen jälle rase. Mis aja jooksul saab teha uue abordi? Olen kuulnud, et kirurgilise abordi puhul peab vahet olema kuus kuud. Samas lihtsalt hetkel ei ole mul võimalik last saada.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere.Mingit piirangut pole, samas mõelge hästi järele. kuna uus raseduse katkestamine võib tekitada probleeme edaspidiselt. Tsüklihäireid jne. Dr Kadastik