kas on kuidagi võimalik rasedus katkestada 25.05.07 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

kas on veel võimalik katkestada rasedus mis on kestnud juba 19 nädalat.
ei taha seda last kuid kahjuks sain alles nüüd teada et olen rase kuna mul pole kunagi päevad pidevalt käinud siis ei osanud enne midagi kahtlustada.
Kas ja kuidas oleks võimalik seda veel katkesdada sest tõesti ei soovi seda last

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Sellises suuruses rasedust katkestatkse ainult meditsiinilisel näidustusel . Näidustus on kas teie raske haigus või loote väärareng.Dr kadastik