rasedus ja peavalu. 20.05.07 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olen 39.a.ja rasedust on 13.nädalat.Viimasel nädalal on mind kimbutanud iga päev peavalu.Varem peavalu võõras teema.Algab sädelusega silmade ees siis tuleb valu ja ükskord selline juhus et ei saanud rääkida mõni minut. Kas see võib olla seotud mingite hormonaalsete muutustega?Panin igaks juhuks ka neuroloogi aja.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Kõigepealt peaks kontrollima vererõhku. Peavalu võib olla tingitud ka stressist.Kui neuroloogi juures on kõik korras, siis pöörduge oma günekoloogi poole, kes soovitab valu vastu rohtu. Dr Kadastik