Ylekaal ja raseduse planeerimine VOL.2. 13.01.04 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olen sama 25a. neiu, kes esitas mo'ni pa'ev tagasi kysimuse ylekaalu ja raseduse planeerimise kohta.
Minu eelmises kysimuses ja'i mainimata, et u. aasta tagasi oli mu kehakaaluks 98kg. millest praeguseks on 88kg. Olin ka kaaluja'lgijate grupis. Kuid viimane pool aasta on minu kaal pysivalt olnud 88kg. ja rohkem kuidagi ei alane.
Grupijuht ytles toona, et -10kg. on juba tase ja soovitas hoida saavutatut, kui see ei tahagi alaneda.
Kas sellisel juhul polegi siis mul lootust yldse rasestudagi?
Tean ka oma yht tuttavat, kes enne rasestumist kaalus 101,1kg. ja on nyyd 2a. tirtsu o'nnelik emme.
Ta'nan.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tubli.