haigused raseduse ajal 03.11.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere
Tahaksin teada, milliseid ravimeid tohin kasutada raseduse ajal: kurk on väga valus, hääl on natuke ära ja esineb ka vahest tugevaid kõhahoogusid. Nohu õnneks pole. Palavikku ka mitte. Aga millist ravimit tohib kasutada, kui ka nohu peaks tekkima?
Kuna olen töö poolest väga kinnine, siis on mul praegu väga raske haiguslehele jääda.
Ette tänades vastuse eest, Kaia

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Kaia!
Palun konsulteerige apteekriga käsimüügiravimite osas ja öelge, et olete rase.
Kahujuks ei selgu, kui suur on Teie rasedus.
Naistearst Galina Litter