Hilinenud menstruatsioon. 23.10.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Olen lugenud, et kui kasutada rohkem kui 2 korda kuus Postinori, siis võib tekkida menstruatsiooni häired. Nimelt mina olen kasutanud viimase kuu jooksul kaks korda ja nüüd on päevad hiljaks jäänud kaks nädalat. Kas ma olen nüüd rase või on päevade ärajäämine põjustatud Postinorist?
Aitäh.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Postinor võib tõepoolest põhjustada tsüklihäireid. Soovitan osta apteegist rasedustesti, nii saate kõige kiiremini oma küsimusele vastuse.
Tervitades Aire Sekavin