Gyno-Pevaryl 12.08.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 8-ndat nädalat rase ning seen kipub kimbutama. Arst määras mulle raviks Gyno-Pevaryl'i tupeküünlad, kuid infolehelt lugesin, et raseduse 1. trimestri jooksul on üldiselt vastunäidustatud.

Mis on Teie arvamus ja miks võib see rohi olla vastunäidustatud?

Ega see kuidagi rasedusele ei mõju?

Ette tänades,
Trinity

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Trinity!
1. Lokaalsed ravimid on lubatud, kui saadav kasu ületab riskid
2. On ka teisi ravimeid, ravimfirma kaiseb end
3. lokaalselt, õiges annuses, ei mõju
Naistearst G.Litter