äkki rase 12.08.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere jälle!
ma olen ka varem kirjutanud teile(proverast).
nüüd on selline küsimus-kas mul võib olla rasedus,kui päevad on hilinenud umbes neli päeva. temperatuur on kümme ja vist isegi rohkem päevi olnud 37 ja 37,2 kraadi. paha ei ole olla. samas on valusid alakõhus nagu siis kui tavaliset päevad hakkavad.seda juba umbes nädal aega.rinnanibud on veidi tundlikud aga rinnad ise ei ole valusad.testi ei ole veel teinud.tsükli pikkus on tavaliselt 28-30 päeva. loodan muidugi ise rasedusele,aga ma olen oma elu jooksul palju teste teinud ja nüüd ei taha nagu enne 36 päeva möödumist teha. äkki oskate teie öelda-olen ma raseduskahtlane või mitte :)

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Rasedus tuleb tõestada meditsiiniliselt.
Teid nägemata ja uurimata ei saa öelda.