rasedus ja tupeseen 04.06.03 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 23a. ja rasedustest näitas paar päeva tagasi positiivset tulemust. Arsti vastust pole ma veel saanud, kuid samas kirjutas ta mulle tupeseene raviks välja Canifug tupeküünlaid ja kreemi.

Kas need võivad lootele või varajasele rasedusele kahjulikud olla?

Annette

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Käesolev küsimus peaks olema adresseeritud Teie raviarstile.
Kas teatasite artsile, et olete rase?
Üldiselt lokaased (paiksed) vahendid ei saa kahjustada loodet.
Naistearst G.Litter