prpbleem vennaga 09.03.09 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

tere kirjutan teile kuna mul on probleem oma vennagata on terve päev üksi kodus ja kui mina tulen koju hahhab ta mulle närvitele käima rohud ei mõju talle enam öösel käib jalgu käpimas talle oleks uut ravi vaja kirjutada pöörtun teie poole äkki te oskatamind aitada

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Saan Teie kirjast aru, et vend on käinud perearsti (või psühhiaatri) juures ja tal on mingi probleem tervisega. Kui hetkel arsti kirjutatud rohud ei ole andnud soovitud tulemust, tuleb minna uuesti arsti juurde ja talle sellest rääkida.
Kui vend on terve päev üksi kodus, siis on loomulik, et ta tahab Teiega suhelda. Püüdke olla temaga kannatlik. Teie magamist saab ta vähem häirida, kui oma toa ukse ööseks kinni panete (lukku või riivi).
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.