psüholoog 26.11.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

tere,
kas te oskate soovitada mõnda kohta tallinnas kus oleks võimalik leida psüholoogi kelle juurde oleks võimalik saada vastuvõttule suhteliselt normaalsema hinna eest?

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Tea, mis see normaalne hind tänapäeval ka oleks? Tallinnas on palju võimalusi. Tallinna Psühhiaatriahaiglas on võimalus võrdlamisi madala visiiditasuga pääseda psühholoogi vastuvõtule. Psühholoogi vastuvõtule on võimalik pääseda ka Lääne-Tallinna Keskhaigla Õismäe polikliinikus. ma ei tea, kui pikad järjekorrad seal on. Siis on veel mingeid erasektori asju. Näiteks OÜ PSühho-Konsultandid. Neil on ka pisike haigekassa leping ja needki saaksid küllalt normaalse visiiditasu eest Teid vastu võtta. Kindlasti on neid kohti veel, kui otsida. Kes küll viitsiks teha sellise tarbijauuringu ja panna kuskile üles kõigile teadmiseks?

HK