mida teha? 30.03.02 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 14 aastane tydruk. Ma lugesin mis alal teie vastate, kuid ma ei oska öelda, kuhu alla see minu valdkond sobib. Nimelt, mul suri ema 10.märtsil.2002 ära, ning isa on mul juba ammu surnud. Ma oleks just kui enda ära kaotanud, ma ei tea ega oska moelda oma osa tähtsust selles maailmas. Ma vaatasin teie pilti, ning kui ma teie silmi vaatasin siis torkas mulle pähe, tema voib mind aidata, ta kindalsti oskab. Ma elan Tallinnas, ning kui te viitsite minuga tegeleda, siis tuleksin hea meelega teie juurde kontsultatsioonile. Kui see sobib teile. Ma nagu lihtsalt ei leia endas mingit sisemist rahe, ning olen enda lootusetult kaotanud. Kas teie juures käimine maksab palju?

Ette tänades,

Alli

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Tänan, et Te mind sedavõrd usaldate. Loodan, et me omavahelises koostöös leiame, milline on Teie tähendus siin ilmas. Igaühel on. Teil ka. Ilmtingimata.

Helistage mulle 056 496 884 ja ma ütlen Teile kuidas ja millal ja muud tingimused.

Kohtumiseni,

HK