AD võtmine sassis 04.08.08 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Arst kirjutas mulle antidepressandid Wellbutrin, seda nädal aega 1 X 150 ja siis edasi 2X150 või et kui ma ei taha 2 korda päevas võtta, siis võin valida ja võtta peale esimest nädalat edasi 1X Elontrili.

Vist pea laiali, mul jäi meelde, et ma võin siis valida, et kas ostan ühe või teise, unustasin ära, et valida võin alles nädala pärast, et algul pean ikka võtma 1 nädala 1X150 Wellbutrini

Ja ma loll hakkasin võtma kohe algusest 1X300 Elontrili.
Arst on ära puhkusel ja temalt ei saa küsida, aga mis ma nüüd siis tegema peak, kui ma selle avastasi, et tegin valesti. (ole 4 päeva Elontrili võtnud). Tunnen kõrvalmõjuna sellist südamepekslemist nagu enne eksamit. Koguaeg süda peksab. Kas see läheks üle, kas ma peaks seda edasi võtma või kuidas edasi?

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Mina Teile vastata ei oska, kuna olen psühholoog. Soovitan pöörduda oma arsti vastuvõtule. Kui õde on tööl, saab ta Teile vastata. Kui sellist võimalust ei ole, soovitan seni rohtu mitte võtta, kuni arst puhkuselt tagasi on.
Jõudu ja edu soovides!
Irene Kalvet.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühholoogia

soovitage palun...

mõnda psühholoogi Ida - Virumaal, kelle poole oleks võimalik pöörduda oma sassis tunnetega.Lugupidamisega

Annely

Vastas dr Harri Küünarpuu

Tere!Ma tunnen seal küll üht psühholoogi. Tema nimi on Kaie Lappmaa-Alman. Mul on märkmikus tema töönumber, mis on 03 371177. Aga kas see kehtib ja mis töökoht see on, ma kahjuks ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi