stress 03.12.01 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere,

mul on selline probleem et paar kuud tagasi arsti juures käies öeldi mulle, et mul on stress, kuid arvasin, et asi paraneb iseenesest. Arvamus osutus aga valeks, kuna olemine läheb hullemaks ning vahepeal käivad sellised hood, kus lähen üle keha higiseks ning tunnen, et kohe-kohe mu peas miski plahvatab. Olen otsustanud midagi ette võtta, kuid ei tea kelle poole peaks oma probleemidega pöörduma. Veel ei soovi ma hakata võtma mingeid rahusteid, kuna ühel sõbral on sellega halbu kogemusi. Oskate ehk soovitada milline oleks kõige parem lahendus ja kust ma peaksin pihta hakkama?

Tänan!

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!

Kui Sul tekkib pingeseisund, millest Sa siis mõtled? Proovi see mõte üles leida. Siis mõtle, kas seda mõtet ei saa teisiti sõnastada.

Kui oled mõnda aega harjutanud ja sulle tundub, et olukord on endine, võiksid minna mõne psühholoogi juurde.

Jõudu ja edu soovides!

Irene.