lapse psüholoogia 26.02.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere,ma väga vabandan,et tülitan aga mul on suur mure oma 10a poja pärast.Kellel on siis koolis sellised käitumisprobleemid nagu nt keset tundi viskab oma asjad maha või lihtsalt nn laamendab.Samuti lubab ta ennast ära tappa ja seda nii koolis kui ka kodus.Et teda ei ole kellegile vaja ja kõik teda vihkavad.Kas ma pean temagapöörduma psüholoogi või psühiaatri poole?Ette tänades

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Minge enne psühhiaatri vastuvõtule ja siis psühholoogi juurde. Muidugi võib ka vastupidi, kuid kui siin selle seisundi korrigeerimiseks ravimeid on vaja, siis seda saab üksi psühhiaater kirjutada.

HK