Küünte närimine 14.02.04 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Närin küüsi,väga sageli.Kas sellest oleks võimalik vabaneda?Kui jah, siis kuidas?
Või äkki oskate pakkuda mõnd "asendustegevust"
(Olen 20 aastane neiu ning olen alati närviline olnud)
Ette tänades.

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Ma usun, et kui Te tegelete oma närvilisusega, vabate ehk nii küüntenärimisest kui ka vajadusest otsida teisi asendustegevusi. Soovitaksin Teil pöörduda psühhoterapeutide poole.

HK