laps ja võimed 31.12.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

tere,
kas oskate öelda, kas ja kus viiakse Eestis läbi teste eekooliealistele lastele, mis võimaldaksid välja selgitada mõningal määral lapse võimed ja eeldused erinevate elualade suhtes, et laps panna tema isikule kõige rohkem sobivasse kooli ja huvialaringi.

Lugupidamisega,

Carmen

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere Carmen!
Te näete ise kõige paremini, millega laps tegeleda tahab ja mis tal hästi välja tuleb. Sellega, mis lapsele meeldib, võiks lasta tal tegeleda. Arutage seda ka teistega, kes lapsega kokku puutuvad.Kui laps käib lasteaias, rääkige õpetajaga sellel teemal. Kui sellest ei piisa, võiksite nõu küsida mõnelt lapsepsühholoogilt.
Jõudu ja edu soovides!
Irene!

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühholoogia

Telepaatia

Tere.

Mul on tunne, et mul on telepaatilised võimed. Kuid need rohkem segavad mind, sest siis ma ei saa rahulikult omi asju mõelda. See häirib.

Vastas dr Irene Kalvet

Tere!
Soovitan Teil minna psühholoogi või psühhiaatri vastuvõtule. Teie abistamiseks tuleb Teiega kokku saada, kirja põhjal on väga raske Teile nõu anda.
Jõudu ja edu soovides!
Irene ...

Loe edasi

lähedusest abikaasade vahel

Tere! Kuidas saada lähedaseks oma mehega? Oleme 16 aastat abielus, kuid puudub

lähedus: südamesoovide, ootuste ja kartuste südamest südamesse jagamine. Mina olen omalt poolt seda teinud, kuid ...

Vastas dr Elen Kihl

Teie poolt kirjeldatud probleemil võib olla erinevaid põhjusi. Kas Te olete rääkinud oma mehele, millist käitumist Te temalt ootate? Oma soove ja ootusi tuleks selgesõnaliselt väljendada. Kas Teie mees ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi