Mida teha, kui puudub elumõte 23.10.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen seesama naine ,kes kirjutas teile alles hiljuti "halli hiirekese" varjunime all, probleemiks teadmata kadunud noormees. Soovitasite mul millelegi muule mõelda, aga see on võimatu. Mu elu on täiesti tühi, iga päev sarnaneb eelmisega nagu kaks veetilka. Ainult ootan, mil taas tuleb õhtu ja siis saan magades ennast hetkekski välja lülitada argipäevast. Kuid tavaliselt on ka mu uni rahutu ja täis unenägusid temast. Mul ei ole tööd ega sõpru, mul pole huvisid(pole kunagi olnud, kui mitte lugemist ja ise kirjutamist arvestada). Elu on nii igav ja nõme! Kuidas saaksin ma mõelda millelegi muule, kui võimalusele oma elu õnnelikumaks muuta ja selleks vajan ma teda. Aga teda pole...
Tean ,et vajaksin korralikku ja pidevat psühhoteraapiat, aga majanduslik-sotsiaalselt pole mul seda võimalust. Loodan ,et oskate mulle natukenegi nõu anda.
29 a. naine

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Nõustamist saate ka tasuta. Selleks on usaldustelefon 126 ja "Eluliin" alates kelle 19.00 telefonil 6558088. Hea oleks, kui Te räägiksite nende inimestega.
Kirja teel on raske Teid nöustada.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.