perekonnaprobleemid 24.09.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

kuidas saada lahti masendusest?

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Kaks võimalust.

Esimene: minge psühhiaatri juurde ja paluge, et ta Teile antidepressante kirjutaks ja siis minge psühhholoogi vastuvõtule, et oma elu asju arutada.

Teine: minge psühholoogi vastuvõtule, et oma elu asju arutada ja siis vajadusel minge ka psühhiaatri vastuvõtule, et see Teile antidepressante kirjutaks.

HK