foobia 16.09.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

tere. kas on võimalik ravida foobiat? asi on selles ,et ma kardan ämblike.metsas seenel olles avastasin ,et ma võin sattuda sellisese hüsteriase ,et ma ehmatasin oma last ja abikaasat .kas ja kus on seda võimalik ravida?

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Nii psühholoogid kui psühhiaatrid saavad Teid aidata. Küsige infotelefonidelt vastuvõttude kohta.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.