stress 02.07.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

tere!
tegin internetis stressi-testi, selgus, et ma kannatan kõrge stressi all ( ma ise arvan ka nii) kas ma peax kellegi poole sellise murega pöörduma?
Taimi (16)

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Kõigepealt võiksid nõu pidada perearstiga,oled äkki väsinud. Kui Sulle tundub, et olukord on väga halb, Sa ei suuda oma emotsioone kontrollida, ärritud kiiresti, võiksid pöörduda psühholoogi poole. Ta aitab Sul jõuda arusaamisele, mis Sulle stressi põhjustab ja aitab leida lahendusi olukorra parandamiseks.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.