tüdruku vägistamine 02.07.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere! kuidas käituda tütrega, kes on saanud hingelise trauma selle tõttu, et ta vägistati? mida teha? tüdruk on endasse tõmbunud, nutab ja ei taha millestki rääkida! olen tänulik, kui saan mõningad näpunäited.
murelik ema

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Olge tütrele igati toeks, elage võimalikult endises elurütmis. Kui ta oma probleemist rääkida ei taha, siis ärge ka ise tõstatage seda teemat. Kindlasti peaks psühholoogi poole pöörduma. Talle tuleb kasuks kui ta saab nõustamist asjatundjalt. Psühholoogi poole pöördumist püüdke talle kuidagi soovitada.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.