Jutustamine 31.05.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere,mul on üks probleem minu lapstuleb igakord koju märkusega kui on jutustamine.Kord on seal kirjas ,et laps ei teinud suud lahti ja värises ainult hirmust.Ning teinekord lausa pisarad voolasid.Ma ei tea mida teha kas minna psühholoogi juurde?

Ette tänades, H.N

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Kahtlemata peaksite psühholoogi juurde minema. Ja ka lastepsühhiaatri juurde kui vaja.

HK