unenäod 26.05.03 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Tere
Minu probleemiks on unenäod. Need on muutunud košmaarideks. Näen pidevalt unes vägivalda. See on mind viind selleni, et enam ei julge magama jääda. Millest see võiks olla tingitud? Ise ei ole vägivallaga kokku puutunud.

Arst vastas:

dr Irene Kalvet

Irene Kalveti Konsultatsioonid OÜ

Tere!
Kui Teie unenäod on tõesti väga sagedased, soovitan pöörduda mõne psühhiaatri poole. Kirjas on vähe informatsiooni. Vastuvõtul saab tohter Teie probleemist paremini aru.
Jõudu ja edu soovides!
Irene.