kust saada abi 03.06.02 / Psühholoogia

Külastaja küsib:

Olen väga konkreetse küsimusega. Poole aasta jooksul on pojaga (16) nii suured probleemid, et jõud ja mõistus otsas: ei õpi, puudub,valetav, hinded väga halvad, suitsetab, joob.
Palun soovitage kontaktandmeid kuhu ja kelle poole pöörduda Tallinas... kus ei pea suurt raha masma

Arst vastas:

dr Harri Küünarpuu

Tallinna Psühhiaatria Haigla, Perekonnastuudio ABX, Psühho-Konsultatsioonid MTÜ

Tere!

Kõige suurem keskus, kus ei pea visiiditasu maksma on Tallinna Psühhiaatria Kliiniku lastedispanser. Seal kipuvad aga olema mõningased järjekorrad. Minu teada on väike psühhiaatria osakond ka Tallinna Lastehaigla juures. Seal on küll prioriteetne suund narkosõltuvusega noored, aga võetakse vastu ka muid. Ma ei tea kuidas seal järjekordadega on. Ülejäänud kohtades peab visiiditasu maksma. Näiteks PSühho-Konsultatsioonide nimeline keskus.

Mis on suur raha selle eest, et aidata omaenda poega ja kahtlemata ka iseennast?

Tervisi,
HK

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühholoogia

aidake

Mul olex 1 kysimus kust kohast ma saaxsin abi...kuhu kohta a peaxsin pöörduma oma murega. Nimelt on mu isa terve minu elu tarbinud alkoholi liiga palju...olen tema käest pexsa saanud. Ja viimanegi kord ...

Vastas dr Irene Kalvet

Tere!
Tallinnas saab abi sõltuvusseisundite puhul Wismari Haiglas, mis asub Wismari 15, tel. 6620763. Kuidas isa sinna suunata? Isa peab sinna ise minema. Räägi isaga, kui ta kaine on, kõigepealt ...

Loe edasi

psühholoogia

Kust ma võiksin saada abi ärevuse korral(kardan võõrastega suhelda,rahvamasse,mul on raske inimeste ees esineda)?Kas sellisel juhul võib aidata hüpnoos?

Vastas dr Irene Kalvet

Tere!

Hüpnoosi võimalike tegijate suhtes jään vastuse võlgu.

Pakun Sulle harjutamise võimaluse. Olukorras, kus tunned end ärevana, oleks hea, kui Sa siiski jääd sinna. Mõne aja ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi