vältimatu raskus minus 07.12.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere
tunnen end väsinuna, minu eluisu on kadumas. käin üheksandas klassis ning koolis sõpradega olles tunnen end üksinda, nagu ma ei kuuluks sinna.
vahel mõtlen, kas keegi üldse oleks kurb, kui mind enam poleks.
tean, et on inimesi, kes soovivad mulle surma ning oleksid õnnelikud, kui ei peaks mind enam nägema.
väiksemates klassides on mind kiusatud ning öeldud asju, mis on jäänud igaveseks hinge kripeldama. "pane ennast põlema", solvangud minu välimuse kohta jne. ma enam ei tea, kes ma tõeliselt olen.
tahan vaid, et saaksin olla rahus ja vaikuses
lihtsalt kaduda siit

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Räägi oma murest kohe ja kindlasti Esivanemtele (ema, isa, kees vanavanematest - kellega hea-usaldusolik kontakt on. Siis saate ühekóos tegutseda. Seda esiteks.
Teiseks - kehalise harjutused maandavad stressi, annavad meelerahu, eneseusku, elutahet.
Tee mine palve (Enneti palve) esimest sammu.
Kelleks saada tahad? Mõtle ja suuna oma tegemised Eesmärgirajale.
OLed väga tubli.
Ilusat aastavahetusaega.
Jüri O.-M. Ennet