vaja abi 04.12.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

olen töövõimetus psühiatrile arvel.et tahan tulja psühiatrile vastuvõttule.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tallinna Psühhiaatriakliiniku (Paldiski mnt 52) vastuvõtu töötaja pakub - vajadusel - vastuvõtu samas ja kohe valvepsühhiaatri juurde või siis paneb järjekorda).
Vältimatu abi on ööpäevaringselt vastuvõtu osakonna kaudu.
Tervislikud eluviisid - saate rakendada ju tänasest. Ise tuleb aktiivne olla, ise tervist tugevdada.
Kehalise tervis parandamine parandab ka psüühikat!
Õige puhkus parandab nii keha kui ka vaimu.
Magamise rohtu saate apteegi vabamüügist - Melatoniin, võtta üks tabl õhtul tund enne und.
Kõik saab korda!
Jüri O.-M. Ennet