6 aastane laps ei taha lastaias käija , 20.09.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere minu 6aasatane poeg keeldub ükskõikk kellega peale minu olemast. . ühesõnaga kui viin ta kas enda ema juurde või siis lapse ema juurde paneb ta jooksu lubab ennast ära tappa , ja läheb kallale kõigile, peale minu. kui küsida miks sa seda teed? sellepärast et siis tuled sina.
lasteiast paneb ka jooksu ei hoia teda ükski riiv ega lukk kinni

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Laste- psühhiaatriga probleemi arutada. Mis lapse käitumist selliseks teeb?
Teie rahulikkus, närveerimine ju tööd ja leiba ei anna. Teie rahustavad tegevused on kasuks.
Lapsega mängulist tegevust ja vaikselt tema mure-probleeme selgitada. Mida lasteaia personal asjst arvab?
Psühhiaater ka teie tervise kontrollimiseks, vajadusel ravimiga probleemile kergendust saada.
Kuidas lapse ema kaasata?
Tegutsege! - siis olud muutuvad, annab muuta.
Jüri O.-M. Ennet