Uimasus ja ärevushäired 15.06.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere olen üle 10 aasta kannatanud kroonilise pideva tugeva päevase uimasustunde all algas se mul kui olin 15-17 aastane 6-8 aastat tagasi olin sellega haiglas seal tehti korda kui välja kirjutati tuli uinasustunne tagasi paar aastat tagasi kirjutas psühhiaater amitrüptiliini se alguses tegi mind korda nüüd pool aastat pole sellest abi olnud uimasusega kaasnev hingamise rütm sarnaneb pigem magava inimese hingamisega(tugevad väljapuhked läbi nina) päeval püsti seistes põlved vibreerivad tugevalt käed värisevad pilt on udune ja hägune silme ees keset päeva pean seinalt tuge otsima et mitte kukkuda ja uinuda pea pööritused aeglane reaktsiooni kiirus koordinatsiooni häired tavaliselt on selline asi kolmel päeval nädalas kuid praegu on see kestnud juba 4 päeva järjest varasemad uuringud pole tuvastanud midagi öösiti magan nagu tavaliselt varasemalt on diagnoositud ärevushäired ja sega tüübi isiksushäired

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Koostöö psühhiaatriga.
Amitriptüliin on pidurdava toimega AD, see võib teha uimaseks.
Ergutava toimega on Fluanksool - seda võiks proovida.
Minu Palve esimene samm (vt Enneti palve internetis, eelnevatest). see vabastab liigsest pingest, parandav aju verevarustust. Teen seda iga päev aastakümneid - priima!
Loodus, meri, metsarada...Sealt rahustav enesrgia.
vt varasemaid.
Jüri O.-M. Ennet