Lahkumineg ja petmine 27.05.22 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Mul selline mure, et mu abikaasa kellega olime koos 6aastad koos ja meil on kaks last viiene ja kaheaastane. Hakkas imelikult käituma aasta aega tagasi, tahtis pidevalt sõbrannadega olla kodu elu läks tal ülekäte ei teinud kodutöid pidevalt vaidlesime ja siis tuli aeg kus hakkasime üritame uuesti kompromisi leidma lasin ta sõbranna juurde minna pärnuse kuigi sinna ta ei läinud tuli vanem mees talle vastu kellega ta sõitis pärnu hiljem olevalt see mees ka hotelli toa kinni maksnud ja koos baaris olnud aga nende vahel ei olnud midagi et neil on lihtsalt sõBralik läbisaamine hiljem hakkas nõudma ja ähvardama lahutuse ja lastega et võtab ära siis pöördusin ta vanemade poole kes ka ei olnud seda meelt nüüd oleme eraldi aga ta nōUab avaldust et tal on keegi ja samas ei ole kedagi aga minuga koos olla ei taha ja soovib ikka lahutada.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Abikaasa vanematega üheskoos probleemi arutada. Mida nemad reaalselt laste kasvatamisel saavad aidata, oma poja käitumist uurida-ravida-muuta? Kui ta enda suhtumist peresse ja lastesse kuu-kahe jooksul muuta ei soovi, siis Omaette elamine e lahku.
Mida enda vanemad soovitavad ja mida aidata suudavad?
Abikaasa lubadused ei maksa, maksavad teod, suhtumine, laste ja pere heaolusse.
Tegutsege kindlameelselt, ennast alandata lasta ei tohi.
Jüri O.-M. Ennet