Psühholoogi juurde minemine 12.08.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Sooviksin minna Tartus psühholoogi juurde. Olen alaealine ja sooviksin, et vanemad ei saaks sellest teada. Oleks hea, kui see ei maksaks. Tartus on noortele seksuaaltervise kliinik, aga kas nende juurde võib minna ka teiste probleemidega?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tartu Ülikooli Kliinikum vastuvõtule saab registreerida: L. Puusepa 8 E-R 08:00-18:00
tel. 731 9100 Etteregistreerimiskeskus.
Helista sellele.
Esikohale soovitaksin ikkagi rääkimist Emale /Isale ja üheskoos saate kõige parema lahenduse.
Osades koolides on ka kooliarst-psühholoog, aga koolini ju veel pool kuud aega.
Koostöö Ema/Isaga!
Nad aitavad sind.
Oled tubli!

Jüri O.-M. Ennet