Tere! Sooviksin teie abi seoses on käitumise probleemidega, mul on suur probleem seoses sellega et eisuuda on närve talitseda. 15.06.21 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul on probleeme enese talitsemisega, eioska end vaos hoida, ärritun kiiresti ja ma eisuuda normaalset elu elada kuna mul on probleeme närvidega.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Perearsti jutule - mõõdab vererõhku, teeb veidi uuringuid, annab omapoolsed soovitused.
2) Psühhiaatri jutule - järjekorrad pikad, aga ..ikkagi.
3) Terves kehas terve psüühika ja käitumine - kehalised harjutused, tegevused, jalutuskäigud, ujumised jne. Mis meeldib ja mis jõukohane, seda teha. Rõõmuga.
4) vt otsinguga. Enneti Palve esimene samm ja seda rõõmsalt teha. Mina teen seda aastakümneid iga päev - toimib v. hästi. Tee sinagi, toimib v.hästi.

Jaanitervitustega
Jüri O.-M. Ennet