Tremor ja panika haired 28.12.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere Doctor, 10 aastad mul on Paanika Häired, ja nüüd hakkas psycho - tremor((( Mida teha? olen vâsinud sellega

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Paanika häireid eisineb paljudel, hellahingelistel sagedamni.
1) Kõik stressi-pingeid maandavad võtted on kasulikud (kerge kehaline aktiivsus, soe vann-dušš, jalavannid (soe-kuum vesi), soe tee, rahustavad teed jms.
2) Kõik keha ja vaimu tegevdavad võtted on head, iga tera tervise varasalve on oluline.
3. Minu Palve esimene samm maandab pingeid, parandab aju verevarustust, suuendab eneseusku. (vt varasemad).
4) Vt varasemaid soovitusi, leia endale sobivad variandid ja rakendada igapäevapraksises.
5) Apteegi vabamüügist saab rahustavaid vaheneid ja rahustat teed. Sobilik on ka Melatoniin - und soodustav vahend, vabamüügi ravim, retsepti vaja ei ole.
Probleem onkõrvaldatav, head harjutamist.
Edukat-tervisikku uut aastat soovides,
Jüri O.-M. Ennet