Olen kahe maailma vahel, sügavas segaduses 05.02.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kaks aastat tagasi olin umbes kolm aastat depressioonis aga arvasin et, sain üle. Tulin välismaale tööle ja nüüd on paanika hood mis panevad min värisema. Mind jälgitakse ja ma ei tea kui ma lihtsalt Eesti tulen kuhu ravi otsida. Ja kui ma tulen ära mis siis minu emaga tehakse. Kas ma peaksin end lihtsalt ära tapma Teen ehitus tööd vahel kui mul enam vähem normaalne olla siis on hea. Aga nagu praegu pea käib ringi ja käed värisevad. Miks ma saan aru et, on halb olla ja vahel hea. Ma ei saa vist midagi aru. Kuhu pöörduda kuidas käituda ma ei tea.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui olete Tallinnas, siis minge valvearsti (tööpäevadel) vastuvõtule või siis valvetuppa (ka puhkepäevadel töötab).
Head rohud olemas ja need häirivad jälgimis-mured saab kõrvaldada.
Psühhiaatri jutule! Head abistavad rohud olemas.

Jüri O.-M. Ennet