Aju aktiivs, stimulandid, narkomaania 06.05.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma ei saa tööd teha kui amfetamiini ei tarvita. Olen Tarkvara Arendus Insener loonud eestis ja maailmas kasutatavaimaid infosüsteeme. Paraku kogu edu aluseks on olnud tugeva toimeliste stimulantide kasutamine mis omakorda tõstavad aju aktiivsust, keskendumisvõimet, realtsiooni kiirust jne... Paraku ma ei saa mitte tarvitada kuna vastasel juhul ma ei suuda tööl keerukaid ülessandeid enam lahendada koguaeg on uni silm vajub kinninarvuti taga. Ma olen surm väsinud ja ei tea kaua organism veel jaksab sedasi. Mul ilmselt oleks vaja midagi alternatiivset vähemalt kasvõi kuuks ajaks.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Helistage 14.05. (teisip.) peale 10:00, siis vaatame ajagraafikuid teisipäevast nädala lõpuni.

Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet
tel 56 463 830