Pidev unisus 02.07.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Olen hetkel haiguslehel ja mul on tekkinud unega suured probleemid.Ma ei saa enam hommikul voodist ülesse ja võin magada kuni löunani.Mul on sellepärast suur mure,et kuidas saan siis ülesse,kui pean jälle tööle minema!Minu tööpäev hakkab hommikul kell 7.Jään huviga ootama Teie vastust.Parimat soovides!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Töövõimetuslehel olles - magage rõõmuks.
Vererõhku mõõta - kui see liigselt madal - kaasneb unisus.
Tänapäeval inimestel tööd-toimetusi liigselt palju - seegi vajab julgust puhata, oskust pingeid maandada.
Elu võtta mänguliselt.
Iga tera tervise varasalve on kasuks.
Perearstiga koostöö.

Elus - järelikult Õnnelik. Mõelge sellele.
Jüri O.-M. Ennet