Tere tahaks tulla ravile. Mul puudub eesti haigekassa. Mis maksab. Ja kui pikad järjekorrad on. 24.04.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tahaks tulla ravile. Mull puudub eesti haigekassa. Mis visiit maksab. Ja kui pikad järjekorrad.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Lugege eelnevaid soovitusi ja leidke endale sobilikud ravi ja tervise tugevdamise harjutused. Saate kindlasti abi.
Vajalik on omapoolne kehaline-, vaimne-, hingeline-, sotsiaalne- ja religioosne (väärtushinnangute-maailmavaate) muutmine ravi, ennetamise ning treeninguga, enda kujundamine, arendamine. See aga vajab tahtejõudu, sihikindlust. Muidu jäämegi tablettide peale lootma.
Mina töötan käesolevalt haiglas ja era-vastuvõtte ei tee. Internetist leiate tegijaid.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet