organismi puhastamine narkootilistest ainetest 17.04.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas natriumgloriid tilgutus kotti weeni tilgutades puhastub organism narkootilistest ainetest ja kuidas oleks weel wõimalik oma organismi puhastada kiiresti narkootilistest ainetest

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tilguteid määrab arst ja tehakse neid tilgutamisi raviasutuses põhiliselt.
Puhastumine:
1) ei tilkagi neid meelemürke enam ei võta, ei täna ega tulevikus
2) vedelikku päeva jooksul lonksude kaupa juua, mineraalvesi Borjomi on hea
3) jalutuskäigud - ergutab verevarustust ja selle läbi puhastab,
4) Piisav uni.
5) NB Koostöö arstiga.
Iga tera tervise varasalve on kasuks.
Jüri O.-M. Ennet