Metadoon kui asendusravi ning selle regulatsioon Eestis 12.04.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Olen olnud umbes 2 aastat metadoonasendusravil väljaspool Eestit. Enne Eestisse reisi kirjutati mulle metasediini retsept üheks kuuks. Ei ole tuttav seadustega mis reguleerivad metadooni asendusravi eestis. Kelle poole peaksin pöörduma,et retsepti pikendada? Kas näiteks erapsühhaater saab üldse metadooni välja kirjutada? Kas on midagi peale metadooni ja illegaalsete opioidide,mis ei oleks retseptiravim ja mis aitaks võõrurusnähte leevendada? Ette tänades!i

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Abi ja informatsiooni saate Wismari Haiglast ja Lääne-Tallinna Keskhaigla psühhiaatritelt

Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet